PARTNERI :

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov

PARTNERI :

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov

 

 

Navštívte Najkosacky.sk u ShopMania

 

 

Navštívte Najkosacky.sk u ShopMania

SERVIS EXCLUSIV*****24

SERVIS EXCLUSIV *****24

Pri reklamácií takto označeného stroja SERVIS EXCLUSIV ***** 24, Vám zabezpečíme zvoz stroja od Vás z domu priamo k nám do nášho servisu ZADARMO.

Služba : Servis Exclusiv***** 24 je služba spojená s bezplatným zaslaním vybraného tovaru od Vás z domu do nášho servisu. Vy ako zákazník s touto službou SERVIS EXCLUSIV *****24 nemáte počas záručnej doby žiadné náklady na zasielanie tovaru do servisu. Nezaplatíte za doručenie do servisu ani cent.

Táto služba SERVIS EXCLUSIV ***** 24 je novinka na slovenskom trhu a je poskytovaná len našou spoločnosťou a len pre zákazníkov e-shopu www.najkosacky.sk. Snažíme sa, aby naši zákazníci s nákupom na eshope www.najkosacky.sk mali zabezpečenú nadštandardnú starostlivosť pri nákupe cez našu internetovú stránku. www.najkosacky.sk

Naša spoločnosť ako jedna z mála firiem a internetových obchodov poskytuje nadštandardné služby s predajom lesnej a záhradnej techniky už 20 rokov. Vieme Vám profesionálne poradiť a vieme Vám ponúknuť aj bežný servis a autorizovaný záručný servis pre viac než 20 značiek a požičovňu náradia.

 

Rýchle vyhľadávanie

Názov:
Skladové číslo:
Maximálna cena:
Hľadať v popise:
 
 

RIWALL- predĺžená záruka na 4-roky

Radi by sme Vám oznámili, že od roku 2016 môžete mať všetky stroje Riwall s predĺženou 4-ročnou zárukou. Hoci sú ceny produktov Riwall vždy na veľmi príjemné úrovni, nikdy to nie je vykúpené nízkou kvalitou komponentov alebo zlým spracovaním. …
 

záručný a pozáručný servis priamo u nás: