PARTNERI :

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov

 

 

Navštívte Najkosacky.sk u ShopMania

PARTNERI :

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov

 

 

Navštívte Najkosacky.sk u ShopMania

SERVIS EXCLUSIV*****24

SERVIS EXCLUSIV *****24

Pri reklamácií takto označeného stroja SERVIS EXCLUSIV ***** 24, Vám zabezpečíme zvoz stroja od Vás z domu priamo k nám do nášho servisu ZADARMO.

Služba : Servis Exclusiv***** 24 je služba spojená s bezplatným zaslaním vybraného tovaru od Vás z domu do nášho servisu. Vy ako zákazník s touto službou SERVIS EXCLUSIV *****24 nemáte počas záručnej doby žiadné náklady na zasielanie tovaru do servisu. Nezaplatíte za doručenie do servisu ani cent.

Táto služba SERVIS EXCLUSIV ***** 24 je novinka na slovenskom trhu a je poskytovaná len našou spoločnosťou a len pre zákazníkov e-shopu www.najkosacky.sk. Snažíme sa, aby naši zákazníci s nákupom na eshope www.najkosacky.sk mali zabezpečenú nadštandardnú starostlivosť pri nákupe cez našu internetovú stránku. www.najkosacky.sk

Naša spoločnosť ako jedna z mála firiem a internetových obchodov poskytuje nadštandardné služby s predajom lesnej a záhradnej techniky už 20 rokov. Vieme Vám profesionálne poradiť a vieme Vám ponúknuť aj bežný servis a autorizovaný záručný servis pre viac než 20 značiek a požičovňu náradia.

 

Rýchle vyhľadávanie

Názov:
Skladové číslo:
Maximálna cena:
Hľadať v popise:
 
 

RIWALL- predĺžená záruka na 4-roky

Radi by sme Vám oznámili, že od roku 2016 môžete mať všetky stroje Riwall s predĺženou 4-ročnou zárukou. Hoci sú ceny produktov Riwall vždy na veľmi príjemné úrovni, nikdy to nie je vykúpené nízkou kvalitou komponentov alebo zlým spracovaním. Riwall sa vždy snaží byť na vrchole hobby triedy a niektorými svojimi modelmi túto …