PARTNERI :

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov

PARTNERI :

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov

 

 

Navštívte Najkosacky.sk u ShopMania

 

 

Navštívte Najkosacky.sk u ShopMania

SERVISNÉ STRDISKO

 

Možnosť zostavenia a predvedenie stroja
Stroje, ktoré ponúkame, sú značkové produkty od tých najväčších svetových výrobcov a mali by tak byť jednoduché na obsluhu a užívateľsky veľmi prívetivé. Napriek tomu si myslíme, že k bezchybnému fungovaniu stroja, pochopenie jeho možností a údržby je dobré nechať si taký stroj odborne zostaviť, nastaviť poprípade predviesť u autorizovaného predajcu. Týka sa to hlavne zložitejších benzínových strojov, ako sú motorové kosačky, motorové píly, krovinorezy, trávne traktory, snehové frézy, drviče a pod. Ale aj s množstvom drobnejších strojov môže mať časť zákazníkov problém, či už sa to týka samotného zostavenie, sprevádzkovanie či využitie všetkých možností stroja. Pokiaľ objednávate tovar na našom e-obchodu www.najkosacky.sk, môžete si ho nechať zostaviť, sprevádzkovať a nechať sa zoznámiť s jeho obsluhou a údržbou. To všetko máte u nás úplne zadarmo ako aj doplnenie prevádzkových kvapalín potrebných na sprevádzkovanie stroja, ako je olej alebo benzín. www.najkosacky,sk ako servisné stredisko a popredný špecializovaný predajca sme vybavený dielenskou technikou. Patríme do siete špecializovaných odborných predajcou záhradnej techniky na slovensku. www.najkosacky.sk nie je len internetový obchod ale je aj servis, ktorý sa o Váš stroj postará aj kedykoľvek v budúcnosti.

Prajeme Vám príjemný deň.
 

 

 

 

 

Vykonávame záručný a pozáručný servis na záhradnú techniku bez ohľadu na miesto jeho zakúpenia. ( internetové obchody, obchodné reťazce, a pre zmluvné predajne distribuované firmou Garland a Werco. ) 

 

 

 

 

        

             

 


 

 

 

/p/domain/najkosacky/files/mail0006.jpg

panorama25B15D

Váš tovaru Vám vieme  opraviť, alebo ho dopraviť do nášho centra. Po oprave Vaše zariadenie ochotne dovezieme späť k vám.

  

Spoločnosť J&M Technik s.r.o ako jediná obchodná firma má svoje vlastné servisné stredisko na Záhorí a jeho okolí. Disponujeme kvalitným personálom, ktorý je pravidelne školený a ako jediný vlastníme certifikáty na opravu nami predávaných strojov ako elektrického náradia, tak aj benzínové motorové stroje. Záručný servis poskytujeme priamo u nás na všetky predávané stroje značiek BRIGGS & STRATTON, HECHT, STIHL, a okrem toho ponúkame od 1.1.2013 záručný servis na  Vaše stroje, ktoré neboli zakúpené v našej predajni.

dovoz tovaru Vám vieme stroj opraviť, alebo ho dopraviť do nášho centra. Po oprave vaše zariadenie ochotne dovezieme späť k vám.

 

Kedykoľvek sa môže stať, že sa vaše náradie pokazí alebo zničí, alebo nemáte potrebné náradie na vykonanie Vašich stavebných alebo záhradných prác. Preto máme pre Vás k dispozícií požičovňu náradia
záhradnej a stavebnej mechanizácie.
Požičaním náradia ušetríte celkové náklady na opravu, alebo realizáciu Vašich projektov.
Zoznam náradie nájdeta na požičovňa náradia

 


záručný a pozáručný servis priamo u nás: